اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

دانلود نرم افزار بیمه تامین اجتماعی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

دانلود نرم افزار بیمه تامین اجتماعی

دانلود نرم افزار تهیه لیست بیمه و ساخت فایل (یا به قول قدیمی ها تهیه دیسکت) را بصورت یک فایل یکجا قرار دادیم.
    کار با این نرم افزار خیلی ساده است ولی بسیاری از کارگاه ها ترجیح می دهند انجام این کار را به کارگزاری ها و کافی نت ها بسپارند.
    ما قصد داریم بزودی آموزش کار با نرم افزار تهیه لیست بیمه تامین اجتماعی را ایجاد و قوانین مرتبط با آن را ایجاد کنیم تا هر حسابدار یا صاحبکسب و کاری که مکلف به ارائه لیست بیمه است بتواند خودش این کار را انجام دهد.
    این نرم افزار روی همه ویندوزها قابل نصب و استفاده است و حتما برای استفاده باید تنظیم زبان فارسی انجام شده باشدکه از لینک زیر می توانید آموزش انجام آن را ببینید.

تنظیم زبان فارسی و تقویم ویندوز
    من معتقدم در صورتی میشه رضایت مشتری را به دست آورد که از محصولی که خریده بتونه حداکثر بهره را ببره.
    من دارم تلاش می کنم این فقط یک ادعا نباشه!

پیدایش آقای هلو!

همیشه وقتی به عنوان کارشناس نرم افزار هلو ارائه خدمت می‌کردم وقتی مشترکین می‌خواستند شماره من را یادداشت یا در گوشی ذخیره کنند با عناوینی مانند "هلو" یا "بهرامی هلو" ثبت می‌شدم و بارها وقتی نزد مشتری رسیدم به مزاح می‌گفتند "هلو" اومد و خیلی ها که می‌خواستند رسمی تر مزاح کنند می‌گفتند "آقای هلو" اومد!

و اینگونه من و خیلی از کارشناسان این نرم افزار با اصطلاح "آقای هلو" شناخته شده‌ایم!

خدمات بیشتر می‌خواهید؟

برای دریافت خدمات بیشتر و ارتباط با کارشناسان با سراج سبز® تماس بگیرید:

02188541822

ایمیل مدیریت:

support@mrholoo.com

در حال انجام ...
X