اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

آقای هلو کیست!؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

آقای هلو کیست!؟

آقای هلو یک شخص نیست. آقای هلو هدف دارد تیمی به وسعت کارشناسان، حسابداران و کاربران نرم افزار هلو باشد که با دانسته های خود مرجعی از اطلاعات کاربردی را بسازند.
    به بیان دیگر آقای هلو بستری برای اشتراک دانش است تا بتواند چراغی را برای جویندگان آن روشن کند.

بنیان گذار ایده راه اندازی این سایت مشتریان و کاربران نرم افزار هلو بوده اند که با طرح پرسش ها و نیازهای خود ما را در این مسیر قرار دادند.

تجربه سایت های قبلی و الگو گرفتن از سایر مراجع اطلاعاتی ما را قانع کرد تا از نرم افزار انجمن ساز ویبولتین استفاده کنیم.
    مهمترین دلیل این تصمیم، گردش آزاد اطلاعات و ساخت موضوعات جدید توسط بازدیدکنندگان بود تا هدف سایت که ساخت مرجع اطلاعاتی است را محقق کند.

از جانب دیگر این نرم افزار قابلیت امتیازدهی به اعضا را دارد که بر اساس میزان فعالیت و پسندیدن مطالب او توسط دیگران تنظیم می شود و افراد می توانند آزادانه با دانش و فعالیت خود سطح کاربری خود را ارتقا دهند.

من معتقدم در صورتی میشه رضایت مشتری را به دست آورد که از محصولی که خریده بتونه حداکثر بهره را ببره.
    من دارم تلاش می کنم این فقط یک ادعا نباشه!

پیدایش آقای هلو!

همیشه وقتی به عنوان کارشناس نرم افزار هلو ارائه خدمت می‌کردم وقتی مشترکین می‌خواستند شماره من را یادداشت یا در گوشی ذخیره کنند با عناوینی مانند "هلو" یا "بهرامی هلو" ثبت می‌شدم و بارها وقتی نزد مشتری رسیدم به مزاح می‌گفتند "هلو" اومد و خیلی ها که می‌خواستند رسمی تر مزاح کنند می‌گفتند "آقای هلو" اومد!

و اینگونه من و خیلی از کارشناسان این نرم افزار با اصطلاح "آقای هلو" شناخته شده‌ایم!

خدمات بیشتر می‌خواهید؟

برای دریافت خدمات بیشتر و ارتباط با کارشناسان با سراج سبز® تماس بگیرید:

02188541822

ایمیل مدیریت:

support@mrholoo.com

در حال انجام ...
X