اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

مشکل در هنگام ثبت کالا در فاکتور و اضافه کردن کالا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در هنگام ثبت کالا در فاکتور و اضافه کردن کالا

با سلام و خسته نباشید به مدیریت سایت و همچنین تشکر بابت همچین فضایی جهت رفع مشکلات نرم افزار هلو.
    بنده زمانیکه در بخش فاکتور چند کالا میخوام ثبت کنم بعد از اولین کالا زمانیکه اینتر میزنم بجای اینکه به سطر پائینی بره و کالای بعدی رو ثبت کنم این کار انجام نمیشه و بخش توضیحات رو باز میکنه. میخواستم لطف کنید بفرم ائید چجوری باید این مشکل رو برطرف کنم؟
    این رو هم بگم تقریبا دو روز هست این مشکل بوجود اومده و با کلی کلنجار با زدن کلید های Insert یا PageUp یا PageDown این کار صورت میگیره که زمان گیره این کار.
    عکس هم در انتها جهت شفاف شدن موضوع ضمیمه ​​​​​شد.
    برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	sshot-1.jpg
نمایش ها:	28
اندازه:	89.3 KB
شناسه:	1069

درود بر شما.
    این مشکل بخاطر وجود کیت توضیحات چند سطری هر سطر فاکتور / سند است که به گونه ای تنظیم شده که برای شما کاربرد ندارد.
    طبق عکس زیر از تنظیمات مدیریتی - تنظیمات چاپ فاکتور - تنظیمات فاکتور نمونه 1 - تنظیمات ستونی فاکتور، در قسمت "توضیحات چند سطری جهت هر سطر فاکتور درج در" روی گزینه "مابین هر سطر" نباشد.
    اگر از این امکان استفاده نمی‌کنید یا "هیچکدام از موارد" را انتخاب کنید یا حتی می‌توانید کلا با برداشتن تیک چک باکس اصلی آن را غیرفعال کنید.

رفع مشکل توضیحات چند سطری فاکتور در نرم افزار هلو

من معتقدم در صورتی میشه رضایت مشتری را به دست آورد که از محصولی که خریده بتونه حداکثر بهره را ببره.
    من دارم تلاش می کنم این فقط یک ادعا نباشه!

کامنت

نوشته شده توسط Janyar Bahrami مشاهده پست
      درود بر شما.
      این مشکل بخاطر وجود کیت توضیحات چند سطری هر سطر فاکتور / سند است که به گونه ای تنظیم شده که برای شما کاربرد ندارد.
      طبق عکس زیر از تنظیمات مدیریتی - تنظیمات چاپ فاکتور - تنظیمات فاکتور نمونه 1 - تنظیمات ستونی فاکتور، در قسمت "توضیحات چند سطری جهت هر سطر فاکتور درج در" روی گزینه "مابین هر سطر" نباشد.
      اگر از این امکان استفاده نمی‌کنید یا "هیچکدام از موارد" را انتخاب کنید یا حتی می‌توانید کلا با برداشتن تیک چک باکس اصلی آن را غیرفعال کنید.

رفع مشکل توضیحات چند سطری فاکتور در نرم افزار هلو
      سپاس برطرف شد

کامنت

پیدایش آقای هلو!

همیشه وقتی به عنوان کارشناس نرم افزار هلو ارائه خدمت می‌کردم وقتی مشترکین می‌خواستند شماره من را یادداشت یا در گوشی ذخیره کنند با عناوینی مانند "هلو" یا "بهرامی هلو" ثبت می‌شدم و بارها وقتی نزد مشتری رسیدم به مزاح می‌گفتند "هلو" اومد و خیلی ها که می‌خواستند رسمی تر مزاح کنند می‌گفتند "آقای هلو" اومد!

و اینگونه من و خیلی از کارشناسان این نرم افزار با اصطلاح "آقای هلو" شناخته شده‌ایم!

خدمات بیشتر می‌خواهید؟

برای دریافت خدمات بیشتر و ارتباط با کارشناسان با سراج سبز® تماس بگیرید:

02188541822

ایمیل مدیریت:

support@mrholoo.com

در حال انجام ...
      X