اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

چاپ فاکتور هلو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

چاپ فاکتور هلو

سلام ممنون از سایت خوبتون
    من میخوام فاکتورهامو توی برگه a5 چاپ کنم ولی مشکل دارم وقتی توی تنظیمات چاپ یا تنظیمات پرینتز میذارم روی a5 فاکتور رو نصفه چاپ میکنه . مشکل کجاست بنظرتون و چکاری میتونم بکنم ؟ برنامم هم ورژن ۱۳ هلو هست .

درود بر شما.
    برای چاپ روی سایز A5 اول باید دید شما از کدام نمونه چاپ استفاده می‌کنید.
    مثلا نمونه نرم افزار 1 بصورت A4 هست ولی اگر تعداد سطرها کم باشد نصف آن را چاپ می‌کند که می‌توانید کاغذ A5 را بصورت Landscape در پرینتر قرار دهید.
    اگر از نمونه نرم افزار 3 استفاده می‌کنید، برنامه 10 طراحی پیش فرض دارد که چند نمونه آن با سایز A5 است و شما از طریق تنظیمات مدیریتی - طراحی پرینت توسط کاربر می‌توانید آن را شخصی سازی کنید.
    امیدوارم با این توضیحات به جواب برسید در غیر اینصورت لطفا عکس نمونه پرینت شده را آپلود کنید تا بتونم کمکتون کنم.
    من معتقدم در صورتی میشه رضایت مشتری را به دست آورد که از محصولی که خریده بتونه حداکثر بهره را ببره.
    من دارم تلاش می کنم این فقط یک ادعا نباشه!

کامنت

ممنونم از پاسخگوییتون .
      من از نمونه نرم افزار ۱ استفاده میکنم و وقتی از تنظیمات چاپ برگه چاپ رو روی a5 قرار میدم ب صورت زیر چاپ میکنه .
      من از نمونه نرم افزار سه استفاده نمیکنم چون نمونه هایی ک برای اندازه a5 هست تمام اطلاعاتی که میخوام چاپ بشه در یک فاکتور رو نداره
      فایل های پیوست شده

کامنت

سایز نمونه 1 نرم افزار بصورت A4 هست و برای اینکه بتوانید از این نمونه بصورت A5 چاپ بگیرید فقط دو راه وجود دارد:
        1. اگر تعداد سطرهای فاکتور شما کم است (حداکثر 5 سطر) تنظیم کاغذ در پرینتر روی A4 باشد. کاغذ A5 را به صورت افقی یا Landscape در پرینتر خود قرار دهید. انگار کاغذ A4 داخل پرینتر گذاشته‌اید و نصفه چاپ شده است.
        2. این نمونه بر اساس سایز A5 طراحی شود.
        من معتقدم در صورتی میشه رضایت مشتری را به دست آورد که از محصولی که خریده بتونه حداکثر بهره را ببره.
        من دارم تلاش می کنم این فقط یک ادعا نباشه!

کامنت

پیدایش آقای هلو!

همیشه وقتی به عنوان کارشناس نرم افزار هلو ارائه خدمت می‌کردم وقتی مشترکین می‌خواستند شماره من را یادداشت یا در گوشی ذخیره کنند با عناوینی مانند "هلو" یا "بهرامی هلو" ثبت می‌شدم و بارها وقتی نزد مشتری رسیدم به مزاح می‌گفتند "هلو" اومد و خیلی ها که می‌خواستند رسمی تر مزاح کنند می‌گفتند "آقای هلو" اومد!

و اینگونه من و خیلی از کارشناسان این نرم افزار با اصطلاح "آقای هلو" شناخته شده‌ایم!

خدمات بیشتر می‌خواهید؟

برای دریافت خدمات بیشتر و ارتباط با کارشناسان با سراج سبز® تماس بگیرید:

02188541822

ایمیل مدیریت:

support@mrholoo.com

در حال انجام ...
        X