اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

خطاي 432 با پيغام َAccess violation at address 017CE200 in module Holoo.exe Read

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

خطاي 432 با پيغام َAccess violation at address 017CE200 in module Holoo.exe Read

دوستان در زمان اجراي امور مالي اين Access violation at address 017CE200 in module Holoo.exe Read of address 0B3AC003پيغام خطا ميده ايا فايل Hollo.exe مشكل داره و دوباره برنامه نصب كنم يا علت ديگري دارد

در حالت کلی Access violation جزو خطاهایی است به اشکالات نسخه مرتبط می شود که با توجه به نسخه عموما با راهکارهای زیر رفع می شود.

توجه: ابتدا حتما از اطلاعات نسخه پشتیبان تهیه کنید.
    1. ساخت فایل text در مسیر برنامه با متن delete from titleform و اجرای آن از طریق Run Query
    2. نگه داشتن کلید Ctrl+Q هنگام باز شدن برنامه (اگر چند شرکتی است بعد از انتخاب بانک اطلاعاتی)
    3. گرفتن 4 کلید در برنامه (Alt+Ctrl+Shift+P)
    4. حذف پوشه option از مسیر نصب
    5. آبدیت برنامه به نسخه بالاتر
    پیشنهاد می شود موارد گفته شده در لینک زیر نیز دنبال شوند:اگر با موارد فوق مشکل حل نشد لازم است به پشتیبان نرم افزارتون مراجعه کنید.
    من معتقدم در صورتی میشه رضایت مشتری را به دست آورد که از محصولی که خریده بتونه حداکثر بهره را ببره.
    من دارم تلاش می کنم این فقط یک ادعا نباشه!

کامنت

پیدایش آقای هلو!

همیشه وقتی به عنوان کارشناس نرم افزار هلو ارائه خدمت می‌کردم وقتی مشترکین می‌خواستند شماره من را یادداشت یا در گوشی ذخیره کنند با عناوینی مانند "هلو" یا "بهرامی هلو" ثبت می‌شدم و بارها وقتی نزد مشتری رسیدم به مزاح می‌گفتند "هلو" اومد و خیلی ها که می‌خواستند رسمی تر مزاح کنند می‌گفتند "آقای هلو" اومد!

و اینگونه من و خیلی از کارشناسان این نرم افزار با اصطلاح "آقای هلو" شناخته شده‌ایم!

خدمات بیشتر می‌خواهید؟

برای دریافت خدمات بیشتر و ارتباط با کارشناسان با سراج سبز® تماس بگیرید:

02188541822

ایمیل مدیریت:

support@mrholoo.com

در حال انجام ...
    X